Teksan Doğalgazlı Jeneratörler

             Ülkemizde jeneratör ve ups ürünleri konusunda adından sıkça söz ettiren Teksan Jeneratör, ürettiği ürünlerin kalitesi, satış sonrası ürün takibi ve ilgi, alakasıyla müşterilerinin takdirini kazanmış ve ups ve jeneratör konusunda başlıca tercih edilir bir marka olayı başarmıştır. Teksan ürettiği ürün skalasıyla ve her ihtiyaca karşılık verebilmesi ile piyasada sağlam yer edinmiştir. Bu yazımızda Teksan Doğalgazlı Jeneratörleri inceleyeceğiz.

             Doğazlı jeneratörler elektrik kesintisi sırasında hemen devreye girmesi için tasarlanmış bir ürün çeşididir. Genel bağlamda dizel jeneratörlerden çalışma şekli farklıdır. Elektrik enerjisinin yeterli olmadığı ve elektrik kalitesini iyi olmadığı yerlerde kullanılan doğazlı jeneratörler sürekli çalışabilmeleri ve daha düşük maliyete sahip olmaları nedeniyle tercih edilir jeneratör yakıtı ve modeli olmuştur.

             Ups Jeneratör, Teksan Jeneratör ile iş ortaklığı yapmakta ve ürünlerini siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik yollarla ulaştırmaktadır. Ürünler hakkında websitemizden bilgi alabilir ve daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                                  Tel: 0212 220 00 71                   mail: info@upsjenerator.com                  mail 2: info@eleksa.com.tr