Teksan Dizel Jeneratörler

               Ülkemizde jeneratör ve ups ürünleri konusunda adından sıkça söz ettiren Teksan Jeneratör, ürettiği ürünlerin kalitesi, satış sonrası ürün takibi ve ilgi, alakasıyla müşterilerinin takdirini kazanmış ve ups ve jeneratör konusunda başlıca tercih edilir bir marka olayı başarmıştır. Teksan ürettiği ürün skalasıyla ve her ihtiyaca karşılık verebilmesi ile piyasada sağlam yer edinmiştir. Bu yazımızda Teksan Dizel Jeneratörleri inceleyeceğiz.

               Teksan günümüzde hemen hemen her yakıt türüne ait jeneratör üretmektedir. Bunların arasında ülkemizde sıkça kullanılan dizel yakıtının sınıfı olan Teksan Dizel Jenerator  9-200 kVA arasındaki ürün yelpazesiyle herkesin ihtiyacını karşılamaktadır. Kabinli ve kabinsiz seçenekleriyle ve özel tasarımıyla özelleştirebilir bi ürün olmayı baaşrmıştır.

               Ups Jeneratör, Teksan Jeneratör ile iş ortaklığı yapmakta ve ürünlerini siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik yollarla ulaştırmaktadır. Ürünler hakkında websitemizden bilgi alabilir ve daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                                  Tel: 0212 220 00 71                   mail: info@upsjenerator.com                  mail 2: info@eleksa.com.tr