Symmetra

                  Dünya’da elektrik sektöründe ürettiği birçok kalem ürünle adından söz ettiren Schneider Electric, global teknolojideki gelişimiyle ihtiyaç hissedilen UPS ürününde de başarılı üretim ve pazarlama faaliyetleri yürütmektedir. Yaptığı şık tasarımlar ve güncel teknolojisiyle kullanıcılarının ve piyasanın tam desteğini alan Schneider Electric, müşterilerine sunduğu geniş yelpazesiyle her türlü ihtiyaca cevap vermeyi başarmıştır. Schneider Electric ürettiği Ups’leri ihtiyaçlar doğrultusunda Ağ ve Sunucular için  UPS, Bilgisayar ve Çevre Bilimleri UPS ve Ev Tipi UPS kategorilerinde üretim yapmaktadır. Bu sayfada Symmetra incelenmiştir.

                  En üst seviyede iş devamlılığını sağlamak için bu ürün, talep arttıkça Schneider Electric tarafından daha da geliştirilmiş ve daha teknolojik hale getirilmiştir. Symmetra, kalan çalışan süresini ölçebilen ve çevresel koşulları hakkında gerçek zamanlı durum güncellemesi yapan bir cihazdır. Değişebilen güç , akü ve akıllı modüller ile sürdürülebilir bbir teknolojiye sahiptir.

                  Ups Jenerator, Schneider Electric ile UPS ürünleri için iş ortaklığı yapmaktadır. İstediğiniz Schneider Electric UPS ürünleri için websitemizden inceleme yapabilir, veya iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


                                   Tel:0212 222 00 71                Mail:info@upsjenetor.com                  Mail 2:info@eleksa.com.tr