Aksa Doğalgazlı Jeneratörler

             Türkiye’mizin önde gelen firmalarından Aksa Jeneratör, jeneratör sektörünün demirbaşlarından olan doğalgazlı jeneratörler, Aksa Jeneratör kullanıcıları tarafından fazla olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Aksa Jeneratör ALG,APG ve APD serilerinde ve birçok ürününde çeşitli ve başarılı bir ürün yelpazesini bize sunar.

             Aksa Jeneratör doğalgazlı jeneratör kategorisinde Türkiye’de ilk defa üretim yapan firma ünvanını elinde bulunduruyor. Bu doğalgazlı jeneratörler Türkiye’de yakıt bazlı üretilen ilk jeneratörlerdir. Bu jeneratörler yenilenebilir bir enerji kaynağı kullanmasına karşın son derece sessiz ve güvenli bir çalışma imkanı sağlıyor. Bu konu Aksa’nın üretim kalitesini ve güvencesini gözler önüne seriyor. Ayrıyeten benzinli jeneratörlerde yakıt depolama ve temin sorunu yaşanırken doğalgazlı jeneratörlerde bu sıkıntı yaşanmaktadır.

             UPS Jeneratör firmamızla iletişime geçerek Aksa Jeneratör ürünlerini temin edebilir ve iletişim kanallarımız üzerinden firmamızla iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

    Tel : 0212 222 00 71    Mail : info@upsjenerator.com     Mail 2: info@eleksa.com.tr